Okulary ochronne Brava2 - promocja na święto Babci i Dziadka

W Dniu Babci, a w przeddzień święta Dziadka ruszyliśmy z promocją na okulary ochronne Brava2. Promocja obowiązuje przez tydzień czasu od poniedziałku 21 stycznia do niedzieli 27 stycznia 2019 roku. Może ktoś zapyta: co ma wspólnego święto naszych kochanych seniorów z okularami ochronnymi sprzedawanymi w sklepie z artykułami BHP? Otóż, jak każdy wie, prawie każdy dziadek i prawie każda babcia, więcej lub mniej korzysta z okularów i nie tylko w takich momentach, jak czytanie wnukom bajki. Współcześni seniorzy noszą okulary przeciwsłoneczne, ale też używają okularów ochronnych zarówno w pracach domowych, jak i w pracy. Proponowane przez nas okulary Brava2 są wygodne, dostosowane do pracy w hełmie i nausznikach. Szeroki wybór kolorystyczne - w kolorze żółtym, bezbarwne, przydymione i  przydymione odblaskowe.
Pamiętajmy - ochrona wzroku w pracy to bardzo ważna rzecz. Dobrze, jeśli tę ochronę zapewniają dobrej jakości okulary.

Gratka! Tańsze okulary na Dzień Babci i Dziadka!W plakacie wykorzystaliśmy rysunek dziesięcioletniej Dominiki.

Komentarze

Andri pisze…
W sumie czemu nie, do warsztatu jak znalazł. Co do akcesoriów roboczych, ubrań, butów to sklep https://meridus.pl na pewno też świetnie się przyda.
octhanagata pisze…
DCEO and IDPH are recommending key steps enterprise homeowners and venues should observe to promote COVID-19 safety going forward. For extra information on pointers revealed in earlier phases in the State's reopening framework and observe numerous public health metrics, visit the Illinois Department of Public Health . Under the Restore Illinois framework for Phase 5, all enterprise types, large-scale occasions, conventions, amusement parks, seated spectator occasions, among others, are allowed to function at full capacity for the reason that} COVID-19 pandemic. The State's progress in reaching the Phase 5 stage of reopening additionally permits the out of doors mask requirement 헤븐카지노 to be lifted in accordance with Centers for Disease Control steering. In Phase 5, industry and activity-specific pointers for operation provided by DCEO are discontinued.

Popularne posty z tego bloga

Nowe obuwie na jesień

Instrukcje BHP - niezbędny element przy stanowisku pracy